грн
грн грн
Додати в кошик
Цей товар додано у кошик
Продовжити
Оформити
Увійдіть в обліковий запис
ua
ru
Відеонагляд Домофони Контроль додоступу Мережеве обладнання Охоронна сигналізація Джерела живлення Все для монтажу
9:00 - 21:00
Ми Вам зателефонуєм
Доставка і оплата Новини Про компанію Політика конфіденційності Публічна оферта Гарантія, обмін, повернення Виробники Сертифікати IT-аутсорсинг
Інтернет-магазин SHOP.NIXJ.UA Відеонагляд PTZ-камери DS-2DF5286-A IP SpeedDome Hikvision
Кількість
1
0 грн

Способи доставки

  • Самовивіз за адресою: м. Київ, б-р Миколи Михновського 21 (м. Звіриницька)
  • Кур'єром по Києву БЕЗКОШТОВНО за вартості покупки понад 1000 грн
  • Адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" по всіх містах України
  • Через найближче відділення "Нова Пошта"
  • Через найближче відділення "Meest Експрес"
  • Через найближче відділення "Укрпошти"

Методи оплати

Готівковий
Безготівковий розрахунок
Оплата частинами
Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Виробник: Hikvision
Тип: IP
Оптичний Zoom: від 20x до 25x від 30x до 36x
Клас захисту: IP66 ІК10
Роздільна здатність: 2 МП
Аудіо інтерфейси: 1-кан вхід, 2 до 2.4 V [p-p], 1 KΩ ± 10%; 1-кан вих. 600 Ω, 1вх / 1вих, 1вх/1вых, 1 Mic in / Line in interface, 2 до 2.4 V [p-p], 1 KΩ ± 10%; 1-кан вих. 600 Ω, 1 Mic in/Line in interface, 2 до 2.4 V [p-p], 1 KΩ ±10%; 1-кан исх. 600 Ω;
Кількість попередніх налаштувань: 300, 256, 256;
Відео компресія: H.264 / MJPEG / MPEG4, H.264, H.264 / MJPEG / MJPEG4, Г.264 / МЙПЕГ / МЙПЕГЧ, H.264 / MJPEG / MPEG4, Г.264 / МЙПЕГ / МПЕГЧ;
Цифрове збільшення: 16х;
Матриця: 1/3 '' Progressive Scan CMOS, 1 / 2.8 "Progressive Scan CMOS, 1/2.8" Прогрессивное Шиан ЦМОС, 1 / 2.8 "progressive scan CMOS, 1/2.8" прогрессивное шиян ЦМОС;
Перетин лінії: є, підтримує, поддерживает;
Частота кадрів (головний потік): 1920x1080 - 25к / с, 25fps (1280 × 960), 25fps (1280 × 720); 60Hz: 30fps (1280 × 960), 30fps (1280 × 720), 25fps (1280×960), 25fps (1280×720); 60Hz: 30fps (1280×960), 30fps (1280×720), 25 fps (1920x1080), 25 fps (1280x960), 25 fps (1280x720), 25 фпс (19201080), 25 фпс (1280960), 25 фпс (1280720);
Метод зберігання: SD / SDHC до 128GB, PC, карта micro SD / SDHC / SDXC до 128GB, PC, карта micro SD/SDHC/SDXC до 128GB, Micro SD карта 128GB, Micro SD карта 128GB;
Інтерфейси тривоги: 7вх. / 2вих., 2вх. / 2вих, 2вх. / 2вых;
Апертура: F1.4 ~ F2.6, F1.6, Ф1.ш, F1.6 - F5.0, Ф1.ш – Ф5.0;
Розміри: Ф220 мм х 325 мм, 220x325.5мм, 220x325.5мм, Φ220 × 325.5мм, Φ220 × 325.5мм;
HLC: є, підтримує, поддерживает;
Робоча температура: -30 ° C to 65 ° C, -30 ° C - 65 ° C, -30°C - 65°C, -30 ° C ~ 65 ° C, -30°C ~ 65°C;
Відношення сигнал / шум: > 55дБ;
Макс. роздільна здатність: 1920x1080, 1920x1080, 2МП, 1920x1080,2МП, 1280x960, 1280960;
Основні функції обробки: Приватний маски (24 зони);
Підтримка браузерів: IE, Chrome, Firefox, Safari, IE 7 +, Chrome 18+, Firefox 5.0 +, Safari 5.02+, Есть щ+, Чроме 18+, Фирефох 5.0+, Сафари 5.02+, IE 7 +, Chrome 18+, Firefox 5.0 +, Safari 5.02+,, Есть щ+, Чроме 18+, Фирефох 5.0+, Сафари 5.02+,;
Відстань фокусування: 10мм - 1500мм;
Поворот / нахил / обертання: Поворот: 0 ° -360 °; нахил: -5 ° -90 °, Поворот: 360 °, Нахил: -5 ° ~ 90 °, Поворот: 360°, Наклон: -5°~90°;
Електронна стабілізація зображення (EIS): підтримує, є, есть;
Інтерфейси передачі даних: RS-485;
Пам'ять при відключенні живлення: Автоматіческм восстановливает до попередньої PTZ установці і станом об'єктива, після збою живлення, підтримує, поддерживает;
Регулювання посилення (AGC): Авто / ручний, підтримує, поддерживает, Автоматичний / Ручний, Автоматический / Ручной;
Мережеві протоколи: IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, ИПВЧ/ИПВШ, ХТТП, ХТТПС, 802.1, ЧОС, ФТП, СМТП, Упнп, СНМП, ГНС, ДНС, НТП, РЦП, РТП, ТИП, УДП, ГМП, ИЦМП, ДХЦП, Пппоэ;
Швидкість затвора: 1 ~ 1 / 30,000 з, 1 с - 1 / 30,000 з, 1 с – 1/30,000 с, 1c. -1 / 30,000 с., 1c. -1/30,000 с.;
Smart Tracking: є, підтримує, поддерживает;
Керування потоком: CBR / VBR;
Вологість: ≤ 90%;
Керування фокусом: Авто / Напівавтомат / Ручний, Авто / Ручний / Напівавтоматичний, Авто / Ручной / Полуавтоматический, Авто / напівавтомат / ручний, Авто/полуавтомат/ручной;
ROI: Є, 24 зони, підтримує, поддерживает;
Баланс білого: Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці, Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці / Лампа денного світла / Лампа розжарювання, Автоматический / Ручной / ATW / В помещении / На улице / Лампа дневного света / Лампа накаливания, Авто / Ручний / ATW / Усередині / Зовні, Авто / Ручной / ATW / Внутри / Снаружи;
Відео інтерфейси: 1-CVBS (BNC);
Швидкість по передустановках: Поворот: 540 ° / с, нахил: 400 ° / с, 540 ° з, 540° с;
SVC: підтримує, є, есть;
Дія при спрацюванні тригера: Вихід на попередню, патрулювання, шаблон. Запис на SD карту, в центр спостереження.;
Підтримка роздільної здатності: 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288, 1280 × 960, 1280 × 720; 1280 × 960, 1280 × 720, 1280×960, 1280×720; 1280×960, 1280×720, 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 19201080, 1280960, 1280720;
Сумісність: Open-ended API, підтримує Onvif (Profile G), PSIA і CGI, підтримує Genetec, Open-ended API, support ONVIF (Profile G), ISAPI, and CGI Support Genetec, Оун-эндед АПИ, суппорт ОНВИФ (Профиле Г), ИСАПИ, анд ЦГИ Суппорт Генетец;
BLC: є, підтримує, поддерживает;
Виявлення облич: підтримує;
Повільна витримка затвора: є;
Налаштування зображення: Яскравість / контрастність;
DWDR: підтримує, є, есть;
Мережеві інтерфейси: 1 - FC (TX1310 / RX1550nm) Single Fiber / Single mode, 10Base-T / 100Base-TX, RJ45 connector, 10бассе-Т / 100бассе-ТХ, РЙ45 цоннецтор, 10Base-T / 100Base-TX, RJ45 конектор, 10Base-T/100Base-TX, RJ45 коннектор;
Установки швидкості PTZ: є;
Ethernet: 10Base-T / 100Base-TX, RJ45 connector, FC, 10Base-F / 100Base-FX, ФЦ, 10бассе-Ф / 100бассе-ФХ, 10Base-T / 100Base-TX, RJ45 конектор, 10Base-T/100Base-TX, RJ45 коннектор;
Мін. чутливість: F1.6, 1/1 с, 50 ​​IRE, AGC вкл: Колір: 0.02 Люкс; Ч / Б: 0.002 Люкс, Колір: 0.3Люкс; Ч / Б: 0.02Люкс;, Цвет: 0.3Люкс; Ч/Б: 0.02 Люкс;, Колір: 0.3 Люкс (F1.6 1 / 30с. AGC вкл), Ч / Б: 0.02 Люкс (F1.6, 1 / 30с. AGC вкл). Колір: 0.02 Люкс (F1.6, 1 / 1с. AGC вкл), Ч / Б: 0.002 Люкс (F1.6, 1 / 1с. AGC вкл), Цвет: 0.3 Люкс (F1.6 1/30с. AGC вкл), Ч/Б: 0.02 Люкс (F1.6, 1/30с. AGC вкл). Цвет: 0.02 Люкс (F1.6, 1/1с. AGC вкл), Ч/Б: 0.002 Люкс (F1.6, 1/1с. AGC вкл);
Вхід і вихід з регіону: є, підтримує, поддерживает;
Частота кадрів (дод2. Потік): 1920x1080 - 25к / с;
Користувачі / рівні: До 32 користувачів, 3 рівня: адміністратор, оператор і користувач;
Локальна пам'ять: Micro SD карта до 128GB, Слот під microSD / SDHC / SDXC до 128GB, Слот под microSD/SDHC/SDXC до 128GB;
Тип об'єктива: трансфокатор, моторизований, моторизованный;
Придушення шуму (DNR): ЗД ДНР;
Безпека: Аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу); Фільтрація IP-адрес;
Швидкість ручного керування: Поворот: 0.1 ° ~ 300 ° / с, нахил: 0.1 ° ~ 240 ° / с;
Defog: підтримує, є, есть;
Тригери тривоги: Детектор руху, Smart функції, Винятки, Входи тривоги., Виявлення особи, виявлення вторгнення, виявлення перетину лінії, вхід в регіон, вихід з регіону, рух виявлення, виявлення винятків аудіо, динамічний аналіз, Обнаружение личности, обнаружение вторжения, обнаружение пересечения линии, вход в регион, выход из региона, движение обнаружения, обнаружение исключений аудио, динамический анализ;
Потужність споживання: 40Вт, 40W, 40;
Вага: 4кг;
Кількість потоків: 3 потоку;
Кількість одночасних підключень: до 20 користувачів;
Режими роботи PTZ: 8 зон по 32 предустановки; 4 шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну;
Аудіо компресія: Г.711у / Г.711а / Г.726 / МП2Л2 / Г.722, Г.711улав / Г.711алаш / Г.726 / МП2Л2 / Г.722, Г.711улав / Г.711алаш / Г.726 / МП2Л2 / Г.722;
Вторгнення в область: є, підтримує, поддерживает;
Частота кадрів (доп. потік): 704x576 - 25к / с;
Режим день/ніч: ІК фільтр (ICR), ІК-фільтр, ИК-фильтр;
Програмне забезпечення: iVMS - 4200;
Установки дій при простої (Idle Motion): Вихід на попередню / патрулювання / шаблон / автосканування / сканування кута / випадкове сканування / сканування сцени / панорамне сканування / перезавантаження / регулювання / додатковий вихід;
Ступінь захисту: IP66 стандарт, IK10, 4000V грозозахист, захист від перенапруги і захист від перехідних напруг, IP66; блискавкозахист ТVS 4000В; захист від перевантаження, IP66; молниезащита ТVS 4000В; защита от перегрузки;
Оптичне збільшення: 30х, 20x, 20;
Фокусна відстань: 4.3 ~ 86.0мм, 4.3-129мм, 4.3-129мм, 4.3мм ~ 129мм, 4.3мм ~ 129мм;
Кути огляду: 54.1 ~ 3.2, 65.5 ~ 2.11 °, 65.5 ~ 2.11 °, 65.5 ° - 2.11 °, 65.5° - 2.11°;
Живлення: 24VAC, AC 24В, AC 24В;
Щоб залишити відгук, будь ласка увійдіть до Вашого аккаунту.
Повернення та обмін товарів
Протягом 14 днів
Оплата
на сайті або при отриманні
Гарантія
якості та справжності